Český Mostbet com nabízí svým zákazníkům široký výběr sportovních sázek a online kasino hazardních her. Zde najdete všechny druhy sportovních sázek, včetně sázek na fotbal, tenis, basketbal a mnoho dalších. Nabízíme vám také ty nejlepší hry v online kasinu Mostbet, jako jsou automaty, ruleta a blackjack. Kromě toho nabízíme našim hráčům lukrativní bonusy a akce a také mobilní aplikaci, která vám umožní získat ještě více výher.

Informace o firmě

 

Firma Perico vznikla v roce 1991 jako soukromá rodinná firma, zabývající se pouze mytím a čištěním oken. Firma měla pouze dva zaměstnance, a to nynějšího generálního ředitele a jeho syna Jaroslava.

V roce 1992 jsme začali spolupracovat s rakouskou firmou, která se zabývá stavbou a rekonstrukcemi kancelářských budov. Této firmě jsme jako první uklízeli její kancelářské prostory a od této doby se datuje postupný růst naší firmy. Současně s touto aktivitou jsme rozvíjeli i aktivity na poli mytí oken a jako první velkou zakázku jsme získali tehdejší Interhotel Jalta na Václavském náměstí.V tomto období nastupuje do firmy zbytek čtyřčlenné rodiny, který se začíná věnovat rozvoji firmy.

Postupně jsme začali přijímat zaměstnance a na konci roku 1995 jsme jich měli zhruba 50. Našimi klienty byly např. hotely Belveder a Parkhotel,autobusové nádraží na Florenci a spousta malých firem, které začaly zaplňovat stále nově vznikající kancelářské budovy.

V roce 1999 jsme změnili statut firmy a vznikla současná firma Perico s.r.o., která k dnešnímu dni registruje přes 140 stálých zaměstnanců.

 

V současné době se firma nejvíce věnuje úklidu kancelářských prostor a s ním spojených úkonů (čištění koberců, mytí oken apod.) a na poli úklidových firem v Praze představuje jednu ze středně velkých firem. Snažíme se prosadit především vysokou kvalitou a to nejen v oblasti úklidu, ale i v oblasti služeb pro zákazníky i profesionálním chování našich zaměstnanců.

 

Všichni naši zaměstnanci musí mít osvědčení o bezúhonnosti a jsou pečlivě vybíráni managery jednotlivých budov a zaškolováni podle našich vnitřních předpisů o kvalitě úklidových prací.

O kvalitě naší práce se můžete přesvědčit na vlastní oči, nebo se informovat u našich zákazníků, kteří jsou uvedeni v naší referenční listině.

Rychlý kontakt

+420 251 556 565

info@perico.cz